časté dotazy

VÍTEJTE NA WEBU

Než nás budete kontaktovat, přečtěte si nejprve často kladené dotazy. Pokud Vám ani ty neodpoví na Váš dotaz, můžete nás kontaktovat elektronicky či telefonicky přes níže uvedené kontakty.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Kolik musím mít děti věk pro přihlášení?

  Skupinová výuka je určena pro děti MŠ a ZŠ od 5ti let. Víme ale, že každé dítě je individuální. Proto na schůzce ve Vaší MŠ můžete vše probrat s instruktorem a ten Vám na všechny dotazy odpoví, případně si je zapíše a zašleme Vám emailem odpověď.

     Pro lepší rozhodnutí nabízíme také individuální výuku, kde je jeden instruktor na jednoho klienta a zde můžeme prověřit připravenost Vašeho dítka na lyže.

Kolik dětí je ve skupině s instruktorem?

 Počet ve skupinách je různý. Několik let máme zavedený zcela nový systém pro začátečníky, kdy nepřipadá několik dětí na jednoho instruktora, ale systémem předávání dětí, které se pohybují mezi koberci je instruktoři při jízdě kontrolují, opravují a vedou správným směrem. Tímto způsobem se děti učí velmi rychle a dostáváme je tak do vyšší skupiny, kdy se dostávají již na větší kopec do skupinky, kde je vede instruktor při sjíždění a cestě na vleku.

     V mírně pokročilých a pokročilých jsou již ve skupinkách, které jsou výkonnostně stejně voleny a v takovém počtu, aby měl instruktor přehled o všech svých svěřencích.

Musím mít dítě své vybavení?

  Ano, při nástupu do kurzu by mělo mít dítě své vybavení. Jako každý rok doporučujeme sehnat si výbavu co nejdříve. Půjčovny půjčují i  na celou sezónu. Doporučujeme jít půjčit výbavu s dítětem, aby se vše seřídilo tak, jak má. Za správné seřízení zodpovídá rodič !!! Pokud při výuce zjistíme, že je něco v nepořádku, necháváme kontrolovat v servise a vystavený doklad za seřízení předkládáme rodiči. Zejména upozorňujeme na správnou délku lyží !!! 

Jak se přihlásit do kurzu?

Jediná možnost přihlášení do kurzu je elektronickou formou na našich webových stránkách.

Jak kurz uhradit?

Všechny informace o platbě jsou v sekci lyžařské kurzy ke konkrétním kurzům. Také Vám budou informace potřebné k zaplacení zaslány na Vámi zadaný email na přihlášce. POZOR na variabilní symbol, který Vám zašleme po vyplnění elektronické přihlášky na email. Prosíme o včasnou úhradu. Děkujeme

Není sníh, co bude dál?

Pokud nastane situace, kdy není možné vyjet na sjezdovku, budete o tom informování prostřednictvím webových stránek v aktualitách a také na facebooku: Výuka lyžování Rok s pohybem. Výuka se NERUŠÍ, ale ODKLÁDÁ na příznivější počasí. O lekci tedy nepřijdete, ale nahradí se jakmile bude situace na svahu optimální pro další výuku.

Je možné, že uvidíte, že se lyžuje ale Vaše školka nepojede. Podmínky v Olomouci jsou od Hluboček mnohdy velmi rozdílné a svah může být zledovatělý či jinak pro menší děti velmi náročný. Proto prosím naše rozhodnutí respektujte. Bezpečnost Vašich dětí je u nás jednou z priorit.

Tom Chytil

Michaela Chytilová

Radko Dorazil

Stanislav Slezák

Rádi Vám vypracujeme nabídku na míru. Neváhejte nás kontaktovat na info@rokspohybem.cz

NAJDI SI NÁS ...

Sportovní a pohybové centrum Rok s pohybem je tvořené subjekty:

Rok s pohybem, z.s.

Tomkova 317/41
Olomouc, 779 00
IČ: 26547112
DIČ: CZ26547112

Activities 4You CZ,s.r.o.

Přáslavice 206
Přáslavice, 783 54
IČ: 03914194
DIČ: CZ03914194

Dora, z.s.

Tomkova 317/41
Olomouc, 779 00
IČ: 22870113
DIČ: CZ22870113

Brubys, z.s.

Tomkova 317/41
Olomouc, 779 00
IČ: 086 92 815

Activities 4You, z.s.

Stupkova 1156/4
Olomouc, 779 00
IČ: 27048373
DIČ: CZ27048373

Vardor, z.s.

Belgická 4163/2
Prostějov, 796 04
IČ: 086 83 913